Sabinovská 3, 080 01 Prešov
0948 09 89 89
Autoškola SMILE

Skupina B - Kurz SPEED

Informácie

Typ kurzu rýchlokurz
Teória 5x do týždňa
Jazdy 5x do týždňa
Trvanie kurzu 3 týždne
Vek od 16 rokov

Výcvik v autoškole

Teoretická výučba 32 hodín (32x45min)
Trenažér 4 hodiny (4x45min)
Jazdy 2 hodiny (2x45min) - autocvičisko 1.etapa
30 hodín (28x45min) - premávka
2 hodiny (2x45min) - autocvičisko 2.etapa
Praktickú údržba 1 hodina (1x45min)
Kurz prvej pomoci 8 hodín (8x45min)

Popis

Potrebuješ si urobiť vodičák superrýchlo? Tak potom je SPEED pre Teba tou pravou voľbou. U nás ho vieš absolvovať už za tri týždne :) Ide však o veľmi intenzívny kurz pri ktorom je potrebné mať viac voľného času, keďže teórie aj jazdy budú prebiehať každý deň.

Do kurzu je možné nastúpiť po odovzdaní žiadosti potvrdenej od lekára, vypísanej prihlášky a vyplatenia min. 1. splátky za kurz. Na prvej, úvodnej hodine teórie obdržíš knihu, záznamník praktických jázd a TOKEN, ktorý je potrebné nosiť so sebou na výcvik, či už teoretický alebo praktický. Bez neho sa nemôžeš zúčastniť výučby.

Teoretické hodiny budú prebiehať 5x do týždňa podľa dohody medzi inštruktorom a žiakom. Na poslednej hodine teoretickej výučby absolvuješ praktickú údržbu, kde sa naučíš základné veci ohľadne údržby vozidla. Mimo povinných jázd Ti radi vysvetlíme všetko potrebné na prístrojovke a pod kapotou :)

Po dvoch absolvovaných stretnutiach na teórii máš možnosť naplánovať prvé jazdy na autotrenažéri. Po ich zvládnutí začínaš jazdiť na autocvičisku. Potom prichádzajú na rad jazdy v slabšej premávke, neskôr si vyskúšaš hustejšiu premávku, ako aj jazdu na dialnici, či jazdu s vozíkom. Všetky jazdy budú začínať od autoškoly SMILE a naplánovať si ich môžeš podľa svojho voľného času - online. V prípade kurzu CLASSIC môžeš jazdiť 5x v týždni a celkový kurz trvá 3 týždne.

V priebehu výcviku je potrebné absolvovať kurz prvej pomoci. Termíny kurzov Ti budú poskytnuté prostredníctvom SMS, alebo osobne na hodinách teórie. Pre všetkých študentov autoškoly SMILE máme kurz prvej pomoci ZDARMA.

V prípade že celý kurz dokončíš, môžeš sa prihlásiť na záverečnú skúšku. Vodičský kurz musíš ukončiť najneskôr do 1 roka od začatia. Na prihlásenie je potrebné doniesť záznamník praktických jázd, TOKEN a 33 eurový kolok zakúpený na polícii, alebo pošte. V prípade ak máš záujem, môžeš si doplatiť doplnkovú jazdu pred skúškami, aby si nabral/a 100% istotu že to zvládneš na prvýkrát :)

V CENE KURZU JE ZAHRNUTÝ AJ KURZ PRVEJ POMOCI V HODNOTE 20 €, ONLINE UČEBNICA V HODNOTE 10 € A ONLINE PLÁNOVAČ JÁZD V HODNOTE 10 € !!!