Sabinovská 3, 080 01 Prešov
0948 09 89 89
Autoškola SMILE

Skupina B - Kurz INDIVIDUAL

Informácie

Typ kurzu individuálny kurz
Teória 2-5x do týždňa (podľa dohody)
Jazdy 2-5x do týždňa (podľa dohody)
Trvanie kurzu 1-2 mesiace
Vek od 16 rokov

Výcvik v autoškole

Teoretická výučba 32 hodín (32x45min)
Trenažér 4 hodiny (4x45min)
Jazdy 2 hodiny (2x45min) - autocvičisko 1.etapa
30 hodín (28x45min) - premávka
2 hodiny (2x45min) - autocvičisko 2.etapa
Praktickú údržba 1 hodina (1x45min)
Kurz prvej pomoci 8 hodín (8x45min)

Popis

Máš nepravidelnú pracovnú dobu, alebo iné povinnosti ktoré nevieš skĺbiť s výučbou v autoškole? Vyber si individuálny kurz a my sa Ti prispôsobíme. Ak chceš teórie aj jazdy naplánovať podľa svojich požiadaviek, kurz INDIVIDUAL je pre Teba ten pravý :)

Do kurzu je možné nastúpiť po odovzdaní žiadosti potvrdenej od lekára, vypísanej prihlášky a vyplatenia min. 1. splátky za kurz. Na prvej, úvodnej hodine teórie obdržíš knihu, záznamník praktických jázd a TOKEN, ktorý je potrebné nosiť so sebou na výcvik, či už teoretický alebo praktický. Bez neho sa nemôžeš zúčastniť výučby.

Teoretické hodiny budú prebiehať 2-5x podľa dohody medzi inštruktorom a žiakom. Na poslednej hodine teoretickej výučby absolvuješ praktickú údržbu, kde sa naučíš základné veci ohľadne údržby vozidla. Mimo povinných jázd Ti radi vysvetlíme všetko potrebné na prístrojovke a pod kapotou :)

Po dvoch absolvovaných stretnutiach na teórii máš možnosť naplánovať prvé jazdy na autotrenažéri. Po ich zvládnutí začínaš jazdiť na autocvičisku. Potom prichádzajú na rad jazdy v slabšej premávke, neskôr si vyskúšaš hustejšiu premávku, ako aj jazdu na dialnici, či jazdu s vozíkom. Všetky jazdy budú začínať od autoškoly SMILE a naplánovať si ich môžeš podľa svojho voľného času - online. V prípade kurzu INDIVIDUAL môžeš jazdiť 2-5x v týždni a celkový kurz trvá 1-2 mesiace.

V priebehu výcviku je potrebné absolvovať kurz prvej pomoci, ktorý trvá 8 vyučovacích hodín. Termíny kurzov Ti budú poskytnuté prostredníctvom SMS, alebo osobne na hodinách teórie. Pre všetkých študentov autoškoly SMILE máme kurz prvej pomoci ZDARMA.

V prípade že celý kurz dokončíš, môžeš sa prihlásiť na záverečnú skúšku. Vodičský kurz musíš ukončiť najneskôr do 1 roka od začatia. Na prihlásenie je potrebné doniesť záznamník praktických jázd, TOKEN a 33 eurový kolok zakúpený na polícii, alebo pošte. Na skúšky sa čaká cca 2 týždne. V prípade ak máš záujem, môžeš si doplatiť doplnkovú jazdu pred skúškami, aby si nabral/a 100% istotu že to zvládneš na prvýkrát :)